*Food, packaging and distribution markups are directional only.

**Suggested Selling Prices: 12 oz: $1.29-$1.59

                                                   16 oz: $1.99-$2.29

                                                   20 oz: $1.99-$2.19

                                                   24 oz: $2.29-$2.49